▲ Вверх
Загрузка
подождите...
более 3 мес. назад

Дитячий журнал СМАЙЛИК

22,00 грн
ID: #33369
описание
информация о продавце
Смайлик - яскравий розважально-пізнавальний журнал для дітей молодшого шкільного віку. У журналі постійні рубрики: Світ тварин, Чомучка для допитливих, Притчі та повчальні історії, Реготалки, Цікава наука - досліди та експерименти для дітей, Оригамі - покрокове виготовлення паперових фігурок з малюнками та описом, Вчимо англійську мову та конкурс Веселі та смішні, де друкуються кумедні фотографії дітей.
Крім того, у кожному номері в журналі є кросворди, сканворди, лабіринти, загадки, головоломки, шифрограмки та багато інших цікавих завдань, які розвивають логіку, мислення, увагу у дітей. Щономера у журналі розігрується близько 50 призів - настільні ігри, книги, диски, спортивний інвентар та ін. Щоб взяти участь у розіграші призів, потрібно розвязати хоча б 5 завдань із журналу, заповнити Ігровий талончик та надіслати його у редакцію.
Серед передплатників щороку розігрується головний приз - планшет.
Зі Смайликом Ваша дитина зможе весело та корисно провести свій час!
Ближче познайомитися з журналом можна за адресою на ФБ
«Смайлик» ми читаємо - настрій піднімаємо!
Передплатіть дитячий журнал СМАЙЛИК на 2017рік у будь-якому поштовому відділенні «УКРПОШТИ» за індексом 49888, за ціною лише 16 грн. на місяць та подаруйте дитині можливість виграти планшет і багато інших цікавих призів.
Також передплату можна зробити на сайті передплатної агенції ТОВ «АС-Медіа» за ціною 32грн. 45коп. на місяць з доставкою до адресата.