▲ Вверх
Загрузка
подождите...
более 3 мес. назад

Бікроеласт ЕКП 4.0 сланець сірий

545,00 грн
ID: #34860
описание
информация о продавце
Наплавляючий євроруберойд Бікроеласт ЭКП 4,0 основа поліестер. Бітумне вяжуче виготовляється з модифікованого бітуму. В якості модифікатора використовується штучний каучук стирол-батадіен-стирол (СБС). Матеріал Бікроеласт розроблений і виготовляється компанією ТехноНіколь, заводи якої розміщені по всій території СНД. Поставки ведуться з найближчого заводу. На Україні рулонні матеріали ТехноНіколь продаються в основному з Дніпродзержинського заводу (Дніпропетровська обл.)

Маркування ЕКП свідчить про наявність дрібнозернистого посипання (буква К - крихта). Тому його використовують в якості верхнього шару покрівельного килима як при ремонту даху, так і при влаштуванні нового покриття. Посипання захищає бітум від ультрафіолету і запобігає його старінню та розтріскуванню.

Поліестерова основа (Е - поліефір) забезпечує пластичність матеріалу при його розтягуванні та запобігає розривам покрівельного килима. При недостатній еластичності матеріалу розриви можуть зявлятися в ендовах, над деформаційними швами, над стиками плит або при руйнуванні стяжки під основою євроруберойду.

Нижня сторона покрита легкосплавляемою плівкою (І). Її роль запобігти склеювання матеріалу в рулоні. Також, для зручності наплавлення на плівку нанесений малюнок. Він є індикатором правильно прогрітого матеріалу. Зникнення малюнка свідчить про правильний розігрів бітуму.